Bookinggruzja

NederlandsEnglishქართულიDeutschPolskiРусский

DELFINARIUM

  • Batumi, Gruzja
  • +48 69 000 41 43
  • info@bookinggruzja.pl

Delfinarium

Zapytaj o wolne terminy

INFORMACJE

Delfinarium Batumi prezentuje swoim gościom nowy interaktywny pokaz. Zawiera około 30 aktów: trzy tańce, grę z pierścieniami i piłkami, balansowanie na ogonach, niezapomniany Foot Push i wiele innych nowych i starych wspaniałych chwil. Na gości czeka również niespodzianka – najaktywniejsi będą mogli spróbować swoich sił jako trenerzy delfinów.

Program pokazu delfinów to występ edukacyjny z elementami pokazu, który odbywa się w każdych warunkach pogodowych. Pokaz, w którym uczestniczy 8 delfinów, odbywa się w trzech językach (gruziński, angielski i rosyjski). To, że widzowie opuszczają delfinarium pełne pozytywnych emocji, to pełna zasługa delfinów Kako, Nini, Belucci, Monica, Olympia, Tsitsi i 2 Baby – Lola i Khvicha.

Ze względu na wzrost liczby osób zainteresowanych występem, w okresie letnim delfinarium Batumi przeprowadza trzy pokazy dziennie.

Amfiteatr delfinarium składa się z 4 sektorów i może pomieścić 795 widzów. Infrastruktura obejmuje windy i podjazdy dla wózków inwalidzkich dla osób niepełnosprawnych.

Delfinarium Batumi zostało otwarte po 20 latach przerwy w dniu 6 maja 2011 r. Pierwsze delfinarium w nadmorskim miasteczku zaczęło działać w 1975 r.

CENA BILETU 30 zł

MAPA