DELFINARIUM

  • Batumi, Gruzja
  • +48 69 000 41 43
  • info@bookinggruzja.pl
Delfinarium (2)
Delfinarium (9)
Delfinarium (8)
Delfinarium (7)
Delfinarium (1)
Delfinarium (6)
Delfinarium (5)
Delfinarium (4)
Delfinarium (3)
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Zapytaj o wolne terminy

INFORMACJE

Delfinarium Batumi prezentuje swoim gościom nowy interaktywny pokaz. Zawiera około 30 aktów: trzy tańce, grę z pierścieniami i piłkami, balansowanie na ogonach, niezapomniany Foot Push i wiele innych nowych i starych wspaniałych chwil. Na gości czeka również niespodzianka – najaktywniejsi będą mogli spróbować swoich sił jako trenerzy delfinów.

Program pokazu delfinów to występ edukacyjny z elementami pokazu, który odbywa się w każdych warunkach pogodowych. Pokaz, w którym uczestniczy 8 delfinów, odbywa się w trzech językach (gruziński, angielski i rosyjski). To, że widzowie opuszczają delfinarium pełne pozytywnych emocji, to pełna zasługa delfinów Kako, Nini, Belucci, Monica, Olympia, Tsitsi i 2 Baby – Lola i Khvicha.

Ze względu na wzrost liczby osób zainteresowanych występem, w okresie letnim delfinarium Batumi przeprowadza trzy pokazy dziennie.

Amfiteatr delfinarium składa się z 4 sektorów i może pomieścić 795 widzów. Infrastruktura obejmuje windy i podjazdy dla wózków inwalidzkich dla osób niepełnosprawnych.

Delfinarium Batumi zostało otwarte po 20 latach przerwy w dniu 6 maja 2011 r. Pierwsze delfinarium w nadmorskim miasteczku zaczęło działać w 1975 r.

CENA BILETU 30 zł

MAPA